Robotické letní tábory 2024

Šestý ročník robotického tábora se uskuteční v týdnu od 29. července do 2. srpna 2024, kde jsou ještě volná místa. Tábor v týdnu od 5. do 9. srpna 2024 je již obsazen a přijímáme náhradníky. Tábor probíhá každý den mezi 8. a 17. hodinou v ZŠ Loděnice.

Máte děti ve věku 9–15 let, které rády zkoumají, jak a proč věci fungují? Hledáte, jak jejich zájem podpořit? Přihlaste je na příměstský tábor GRAMOFONDU. Předpokladem je hlavně zájem vašich dětí.

Během táborového týdne s dětmi nahlédneme do světa robotů, senzorů, internetu, softwaru a AI. Děti si sestaví svého robota, ať už ze stavebnice FischerTechnik, nebo s pomocí mikropočítače micro:bit. Také si vyrobíme a vytiskneme součástky na 3D tiskárně. Nakonec si s roboty zasoutěžíme v olympských disciplínách.

Pokud si chcete udělat lepší představu o zaměření a průběhu tábora, podívejte se na profil Robotika je hra na Facebooku.

Své děti můžete přihlásit u Terezy Mulačové (vedoucí lektorky) na tereza@gramofond.cz. Do předmětu e-mailu uveďte „Robotický tábor“ a do těla e-mailu připojte jméno a příjmení svého dítěte a jeho věk. V návaznosti na projevený zájem obdržíte závaznou přihlášku a další informace.

Zpátky