Poslední volná místa na robotických táborech

Pátý ročník příměstského tábora se uskuteční v týdnu od 31. července do 4. srpna 2023 a v týdnu od 7. srpna do 11. srpna 2023. Oba běhy budou probíhat každý den mezi 8. a 17. hodinou v ZŠ Loděnice. Máte děti ve věku 9–15 let, které rády zkoumají, jak a proč věci fungují? Hledáte, jak jejich zájem podpořit? Přihlaste je na robotický tábor GRAMOFONDU, v obou termínech máme poslední volná místa.

Během táborového týdne s dětmi nahlédneme do světa robotů, senzorů, internetu, elektroniky a softwaru. Samy si sestaví svého robota, ať už ze stavebnice FischerTechnik, nebo s pomocí mikropočítače micro:bit. Vyrobíme si také součástky na 3D tiskárně. Pokud si chcete udělat lepší představu o zaměření tábora, podívejte se na profil Robotika je hra na Facebooku.

Robotický tábor pořádá GRAMOFOND, nadační fond GZ Media, který podporuje technické vzdělávání na Berounsku a v Soběslavi.

Kolik tábor stojí?

Cena činí 3000 korun a zahrnuje každý den 2x svačinu + oběd, pitný režim, odměny pro děti, a materiál.

Praktické informace

Své děti můžete přihlásit u Terezy Mulačové (vedoucí lektorky) na tereza@gramofond.cz. Do předmětu e-mailu uveďte „Robotický tábor“ a do těla e-mailu připojte jméno a příjmení svého dítěte a jeho věk. V návaznosti na projevený zájem obdržíte závaznou přihlášku a další informace.

Děkujeme za váš zájem a těšíme se na vaše děti.

Zpátky